top of page
לוגו קצפת ותות-01.png

מי אנחנו?

WhatsApp Image 2022-02-06 at 11.31.08.jpeg

מהרגע הראשון אפשר להרגיש את האנרגיות הטובות על הבמה, במופע הבידור של קצפת ותות! אולי זה בגלל שתות עלה מדרום אמריקה ויש לו שמחת חיים ואנרגיות בלתי נדלות, אולי זה בגלל התלתלים הקופצניים והחיוך השובה של קצפת שהילדים מתאהבים בה בקלות..

 

אף אחד לא יכול לפספס את טיב היחסים בין הדמויות המצחיקות, שממגנטות את הילדים וסוחפות אותם לעולמם הקסום והצבעוני! מה שבטוח, הילדים מתגלגלים מרוב צחוק (בינינו גם ההורים לא שולטים בעצמם, והילד הפנימי מבקש לצחוק החוצה :) 

בקומדיית מצבים מלאת כנות ואמת, הלקוחה מחיי היומיום של הילדים בשלל נושאים המעסיקים אותם: חברות, תחרות, גישה חיובית, קבלת השונה, התמודדות מול רגשות.. ועוד! מצליחים "קצפת ותות" להוציא את הילדים לחוויה מהנה ומלאת תוכן, ובדרך ממלאים את ארגז הכלים שלהם בערך מוסף לחיים וחיזוק הביטחון העצמי.

 

"אם יש דבר שמשמח אותנו כיוצרים, זו ההשפעה שלנו! כשאימא נרגשת נגשת ומספרת לנו בדמעות שהבת שלה חזרה עצובה מבית הספר כי אמרו לה שהיא טיפה שמנה, ואחותה השמיעה לה את השיר שלנו: מי מסתתר בפנים, וזה גרם לה הקלה ואף לחייך, זו נחת.  כשהתכנים שלנו מעודדים ילד שמאושפז בבית חולים לעבור איכשהו, גם את הבדיקה הבאה.. כל כך הרבה סיפורים שמענו בעשרים שנות פעילות... החיים דינמיים! כל בוקר כשאנחנו פוקחים עיניים, אנחנו מודעים לשליחות החשובה שלנו כאמנים, ובמיוחד אמנים לילדים! עומד לפנינו קהל ששותה את המידע שאנחנו מעבירים... וזו אחריות גדולה וזכות ענקית!"                                                                                                           

 

 

 

4.jpg

השירים המקפיצים, אותם כתבו איריס ודניאל, חלקם מקוריים, חלקם נוסטלגיים המחזירים עטרה ליושנה.. "חשוב לנו להביא לילדים של היום גם קצת מהילדות של פעם, מהפשטות שלה, מהילדות שלנו, דניאל ארגנטינאי ואני ישראלית" מסבירה איריס (קצפת)  "לכל אחד מאתנו יש שורשי ילדות שונים, אך השילוב בינינו, יוצר עץ מאוד מעניין" הרקדניות המקצועיות, התפאורה המרהיבה הם תוספת נהדרת למנה העיקרית: החומר האנושי העומד על הבמה, וטיב היחסים המעניינים בין הדמויות, צמד המצחיקנים: "קצפת ותות" שהם על הבמה אח ואחות שובבים, בחיים האמתיים הם בכלל בעל ואישה והורים לשלשה מהממים, זוג תאומים בנים ועוד בת ..

 

"כל מה שקורה על הבמה, לקוח מהחיים האמתיים, מהילדים שלנו, יש לנו בבית מעיין שופע של חומר גלם משובך, מה לעשות התפוח לא נפל רחוק מהעץ, יש לנו ילדים מצחיקים כל כך!" מספר דניאל.        

הצמד מתקשר עם הקהל בצורה יוצאת מן הכלל, הילדים מתגלגלים מרוב צוחק וזו לא קלישאה, מתרגשים ברגעים הנכונים, רוקדים, פעילים, פורחים! אפשר ממש לראות צמד מקצועי שמנגן על כלי נגינה בשליטה מלאה וחיובית, הכלי כמובן זה הקהל, הילדים מרגישים שרואים אותם ומכבדים אותם, וזה היופי במופע וכנראה גם הסיבה שהוא רץ קרוב ל 20 שנה! "הרבה דורות של ילדים גדלו עלינו, זה כבוד גדול עבורנו שהחזון שלנו מתגשם: להדביק את ילדי ישראל בחיידק השמחה שלנו ולגדל דורות של ילדים שיגדלו על קצפת ותות כך שיזכרו אותנו כזיכרון ילדות מתוק". 

הם מופיעים על הבמות הכי קטנות, הכי גדולות, מול קהל אינטימי או במות עתירות קהל בערב עצמאות, בהתאמה מושלמת ותמיד עם המון תשומת לב ואהבה!

Show must go on  כל עוד יש ילדים, ולנו כשחקנים יש באמת אהבה אליהם, אין פה סוף...

בשפה המקצועית זה נקרא מופע שהוא גם קלאסיקה! מקווה להמשיך להופיע עוד שנים רבות"

מוסיף דניאל (תות).

WhatsApp Image 2022-02-06 at 11.31.08(1).jpeg
מי אנחנו
bottom of page