top of page

מהרגע הראשון אפשר להרגיש את האנרגיות הטובות על הבמה, במופע הבידור של קצפת ותות! אולי זה בגלל שתות עלה מדרום אמריקה ויש לו שמחת חיים ואנרגיות בלתי נדלות, אולי זה בגלל התלתלים הקופצניים והחיוך השובה של קצפת שהילדים מתאהבים בה בקלות..  

אף אחד לא יכול לפספס את טיב היחסים בין הדמויות המצחיקות, שממגנטות את הילדים וסוחפות אותם לעולמם הקסום והצבעוני! מה שבטוח, הילדים מתגלגלים מרוב צחוק (בינינו גם ההורים לא שולטים בעצמם, והילד הפנימי מבקש לצחוק החוצה :) 

בקומדיית מצבים מלאת כנות ואמת, הלקוחה מחיי היומיום של הילדים בשלל נושאים המעסיקים אותם: חברות, תחרות, גישה חיובית, קבלת השונה, התמודדות מול רגשות.. ועוד! מצליחים "קצפת ותות" להוציא את הילדים לחוויה מהנה ומלאת תוכן, ובדרך ממלאים את ארגז הכלים שלהם בערך מוסף לחיים וחיזוק הביטחון העצמי.

תות הקוסם מקבל פחד במה שמא יעשה טעות, האם בעזרת אחותו קצפת הוא יצליח להתגבר?                              מופע קסמים מוסיקלי מהפנט ובעיקר מצחיק בטירוף!!

המעצים את הילדים עם כוכבי הילדים האהובים שמעבירים את המסר החשוב: "מותר לעשות טעות! טעויות הן חלק מהחיים, ככה לומדים ומי שלא עושה עלול להפסיד".

משך המופע כ 50 דק' המופע בליווי רקדניות האקדמיה למחול רעננה כולל תפאורה גדולה ומרהיבה (מתאים גם לאולמות/ במות גדולות).
ניתן להזמין מופע קסמים זוגי (לקהל אינטימי)  בסיום המופע ניתן להצטלם עם הדמויות בתאום מראש. מתאים לכל המשפחה.

קסם של צחוק

קרנבל של חלומות

מופע לילדי כיתות א'

החנוכיה צוחקת

קרנבל פורים

מופע קורונה גם בזום

קרנבל של חלומות

מופע בידור אינטראקטיבי עם כוכבי הילדים הקהל הופך לחלק מהעלילה הקסומה צמד אחים שובבים – קצפת ותות   מגלים קופסת חלומות קסומה שם נמצאים החלומות של כל הילדים הם יוצאים למסע במטרה להגשים את החלומות  מופע מעצים מלא אנרגיות, מוסיקה ומסרים בעלי ערך מוסף לחיים:  כוחה של אמונה וגישה חיובית, חברות וקבלת האחר.
משך המופע כ 50 דק' 
המופע בליווי רקדניות האקדמיה למחול רעננה כולל תפאורה גדולה ומרהיבה (מתאים גם לאולמות/ במות גדולות). בסיום המופע ניתן להצטלם עם הדמויות בתאום מראש מתאים לכל המשפחה.                                                                                
תות2.png

מופע לילדי כיתות א׳

כוכבי הילדים במופע מוסיקאלי ססגוני ומעצים לקראת הרגע המרגש: המעבר מהגן לבית הספר! קצפת ותות יוצאים לטייל ביער האותיות המופלא שם הם מגלים קופסת משאלות של ילדי הגן העולים שנה הבאה לכיתה א' במסע הרפתקאות מקפיץ ומצחיק גם יחד נעסוק בנושאים המעסיקים את הילדים בשלב הזה: האם המורה כועסת על מי שטועה בלימודים? איך אפשר להכיר חברים חדשים?  וגם נגלה מה השיעור המועדף על תות! מופע מקסים! המעודד את הביטחון העצמי של הילד!  הילדים יוצאים עם ארגז כלים בעל משמעות, המאפשר להם להתמודד עם המעבר ביתר קלות  ושלא נשכח – גם בבית הספר ממשיכה חווית הילדות! מופע מוסיקאלי עם מחרוזת שירי ילדות מוכרים שגם אימא ואבא אוהבים ועוד להיטים סוחפים של הצמד ...

משך המופע כ 50 דק' 
המופע בליווי רקדניות האקדמיה למחול רעננה כולל תפאורה גדולה ומרהיבה (מתאים גם לאולמות) בסיום המופע ניתן להצטלם עם הדמויות (גם בתמונה קבוצתית) מתאים לכל המשפחה.

יום הולדת למדינה

קצפת ותות כוכבי הילדים מהטלוויזיה

!במופע בידור מוסיקלי ומצחיק לכל המשפחה בליווי להקת רקדניות

 

צמד המצחיקנים "קצפת ותות" חוגגים יחד עם כל החברים יומולדת שמח למדינה! הדברים משתבשים כשהשניים מכינים עוגה עם קליפות ביצים, קרטון חלב ואריטשוק, אך במקום לבכות מהתוצאה העגומה, החברים מתגלגלים מרוב צחוק.

השניים יוצאים למסע מרגש להגשמת החלומות של כל ילדי ישראל

ומגלים כי בעזרת חברים טובים, מצב רוח נהדר וכוחות קסם מיוחדים שיש לילדים, הכול אפשרי! המדינה מאושרת ויש חגיגה

...אפילו אם לא יצאה לנו  עוגה טעימה

מופע מרהיב בהשתתפות להקת רקדניות המשלב קרנבל ריקודים

שיסחוף את הקהל לרקוד, לשמוח ולהתאהב בדמויות!

 

כיף והנאה צרופה לכל המשפחה!

הצחוק טוב לבריאות

!כוכבי הילדים "קצפת ותות" במופע שכולו למען הבריאות

יחד נצא לפעילות של התעמלות לגוף ולמוח, נבין עד כמה לשמוח נותן לנו כוח נקום על הרגליים, נשמור על המורל           ובקצב הסמבה נעשה גם קרנבל נרקוד את שיר ההתעמלות:   "כשהגוף שלי בריא, הוא שמח, אם אני דואג לו, הוא לא שוכח, להגיד לי תודה בכל הזדמנות,  עושים התעמלות עם קצפת ותות.

משך המופע כ 50 דק

 

המופע בליווי רקדניות האקדמיה למחול רעננה                          כולל תפאורה גדולה ומרהיבה (מתאים גם לאולמות)                  בסיום המופע ניתן להצטלם עם הדמויות (גם בתמונה קבוצתית) מתאים לכל המשפחה.

עונות השנה עם קצפת ותות

מופע לכל עונה! מבוסס על סדרת הילדים המצליחה

כוכבי הילדים האהובים מהטלוויזיה במופע בידור מוסיקאלי, מצחיק ושנון במיוחד המביא לילדים את תופעות מזג האוויר הקסומות.

היכנסו לעולם של "קצפת ותות":  צמד האחים התאומים, שכמו חתול ועכבר רבים ומשלימים, ובדרך מצחיקים את הסובבים. קצפת ותות מצליחים לייצר אינטראקציה ייחודית עם הקהל, להעביר לילדים בצורה חווייתית מסרים אשר מעודדים ביטחון עצמי, שוויון בין המינים, ואף נותנים כלים אמתיים להתמודד עם מצבים רגשיים  בחיי היומיום בכל מופע סיפור מזג אוויר בהתאם לעונות השנה: ב– סתיו – תות בטוח שהעליב את העציץ הפורח ורק בגללו נושרים העלים.. הוא מנסה להסתיר זאת מקצפת והחגיגה מתחילה.

_של הופעות פורים 2024 (2).png
לוח הופעות
קסם
קרנבל
כיתה א
יום הולדת מדינה
צחוק לבריאות
עונות
bottom of page