top of page
לוגו קצפת ותות-01.png

חוגגים יום הולדת?
מסיבת ברית? בריתה?  נושא מסוים?

reka3 copy.jpg

לפני שהמסיבה מתחילה

כשקצפת ותות מגיעים לחדר הדיירים או לגינה, דבר ראשון הם נכנסים בחיוך ואנרגיות טובות, אחריו מגיעים גם רוגע ותחושה שיש על מי לסמוך, כי הולכת להיות פה הפעלה מקצועית..

כ30-45 דק' לפני תחילת המסיבה, מגיעים קצפת ותות כדי לארגן את הציוד, מע' הגברה, תפאורה. ברגע הנכון, הם נגשים לילד/ת היומולדת ויוצרים את הקשר הראשוני: "20 שנות פעילות לימדו אותנו שכל ילד הוא עולם ומלאו, ואין נוסחה מדויקת. מאוד חשוב לנו הזמן הזה, להתחבר אתו/ה, שהילד/ה ידע מה הולך לקרות, ליצור יחסים טובים, קליק! יש ילדים שצריכים עוד קצת זמן להיפתח, יש כאלה שמההתחלה מרגישים בנוח להיות במרכז, ויש שייהנו בדרך שלהם, גם אם זה לא לבלוט כלל. יש לנו המון טכניקות איך להתקרב לילדים, להפוך לחברים איתם. בזמן הזה אנחנו משתפים את הילד/ה, שואלים אם ירצה לעזור לנו, מראים לו/לה את התחפושות מארגז התחפושות שלנו ושואלים אם ירצה להתחפש למשהו.. האווירה מאוד נינוחה ולא לוחצת.

 

כהורים בעצמנו אנחנו מזדהים עם תחושת האכזבה כשהילד לא במרכז כמו שפנטזנו... אבל צריך לשחרר את זה ולזכור שהכי חשוב שהילד/ה ייהנה באמת, בדרך שלו/ה, ושירגיש בסביבה הטבעית. המזל הגדול שיש לנו היום כמפעילים וותיקים ניסיון רב וביטחון גם להרגיע את ההורים, כי הכול באמת בסדר, לפעמים הילד צריך רק לדעת שמקבלים אותו בכל מצב, גם במצב מתבייש וזהו, אחרי זה הוא לא יתבייש. בתחילת דרכנו היו מצבים שהשפיעו גם עלינו, כאן הניסיון רב השנים הפך אותנו ליציבים במצבים השונים" (* "הוא ממש בישן" מומלץ בחום לקרוא טיפים פשוטים למסיבת יום הולדת מוצלח).

 

אירו

זמן התארגנות, מע' הגברה, תפאורה, הכרות עם הילד/ה

קבלת פנים של כיף, משחקי קבלת פנים, צחוקים, כיפיים, בלבולים (מכניסים את הילדים לעולם שלנו).

הפעילות מאוד מגוונת! מתחילים במופע מקורי של "קצפת ותות", מופע בידור מצחיק מאוד (לכל גיל מופע תואם!) הילדים מתגלגלים מצחוק, כמו סטנדאפ לגדולים רק לילדים, המופע אטרקטיבי כך שהילדים פעילים מאוד ולא רק צופים. המופע בהשתתפות ילד/ת היומולדת במידה המותאמת לו/ה באופן אישי.

 

משחקים: אצלנו כל הילדים קמים על הרגליים ומשתתפים, בחירת המשחקים נעשית באופן מודע, לא כתחרות בין הילדים היוצרת מתח, אלא משחקים היוצרים גיבוש ושיתוף פעולה. בסופו של דבר הילדים תמיד ינצחו את קצפת ותות וירגישו מעולה.. מי שלא למד להפסיד בכבוד זהו תות, וגם זו הזדמנות ללמוד משהו חשוב בצורה חווייתית..

קונספט! ילד/ת היומולדת יכול/ה לבחור להתחפש לדמות מארגז התחפושות שלנו!

 

אוצר גלום של תחפושות: מבת הים הקטנה, אנה ואלזה, ספיידרמן, כבאי, נסיכה, חדת קרן, כלב ממפרץ ההרפתקאות ועוד.. כיף! וגם פה זורמים עם הילדים: ילד שתתאים לו במה, נציג יחד אתו הצגה פעילה בקונספט שהוא אוהב או מופע קסמים בהשתתפותו/ה, ילד שפחות נשלב את הנושא בדרך יצירתית ולא לוחצת, בצורה זורמת ומותאמת לילד/ה. הכי חשוב בטח כבר הסברנו: לא ללחוץ! ילד/ת היומולדת נכנס/ת עם התחפושת ומפתיע/ה את החברים (וההורים).

הפסקת אוכל! יאמי!

אז מה בתכנית?
הילדים מתגלגלים מצחוק ללא הפסקה...

calander.jpg

כמה זמן להזמין מראש
ומה אנחנו צריכים

היומן מתמלא מהר

מומלץ להזמין מראש ולהבטיח את מקומכם

אם כי יש הפתעות גם לספונטניים.. תמיד כדאי לנסות

 

:מה אנחנו צריכים

שולחן כמטר+ שולחן קטן לעוגה

כיסא לילד/ת היומולדת

נק' חשמל (בחוץ נביא הגברה נטענת. יש לתאם!)

בקבוק מים

מחצלת

צל! לנו ולילדים (אם הפעילות בחוץ חשוב צל. לא נקיים הפעלה במקום לא מוצל.

תבדקו בבקשה מראש בשעה שהיומולדת מתקיימת איפה יש צל במקום.

1647954711303_edited.jpg
המלצה 1.jpg
1647954711284.jpg
tutt2-01.png
מה בתכנית
Anchor 2
Anchor 3
Anchor 4
bottom of page